HABERLER

Ferhat Can Büyük TRT Radyo'ya Konuk Oluyor

27/08/2020

TRT 3 Radyo klasik kuşağında  Ayşe Yavaş'ın  hazırlayıp sunduğu “Müzik Dile Gelse” programı, her hafta müzikseverlerle buluşuyor. 28 08 2020 Cuma günü Ferhat Can Büyük’ün konuk olacağı yayın, saat: 16:00 da başlayacak. İnternet üzerinden canlı dinlemek için lütfen resmin üzerine tıklayınız.

F. Can Büyük XXVII. Musica Classica Yarışması Birincisi

04/06/2020

Ferhat Can Büyük, bu yıl 27. 'si düzenlenen Moskova "Musica Classica" Yarışması solo piyano kategorisinde 1. lik ödülüne layık görüldü. Genç müzisyen aynı zamanda Tchaikovsky konservatuvarı dahil birçok önemli duayen konservatuvar eğitmeninin içinde bulunduğu jüriden Rusya dışından ödül kazanan tek katılımcı olması ile de dikkat çekti. Yarışma, bu yıl Covid 19 salgını sebebiyle uzaktan katılımla düzenlendi.

Ferhat Can Büyük IV. Varşova EFAM Festivalinde Sahne Alacak

04/01/2020

Mimari tasarımı ile dikkat çeken Centrum Promocji Kultury konser salonu bu yıl IV. sü düzenlenen Varşova EFAM Festivaline ev sahipliği yapıyor. Festivalde sahne alacak müzisyenler, Avrupa'da konservatuvar eğitimi  gören müzik öğrencileri arasından seçiliyor. Organizasyonun sponsorları arasında Yamaha ve Polonya Radyo'su da bulunuyor. Üç gün sürecek festivalin programına dahil edilen Ferhat Can Büyük 05 01 2020 tarihinde Polonya saati ile 13:00'de sahne alacak. Detaylı bilgi için fotoğrafa tıklayınız.

F. Can Büyük İDSO eşliğinde konser verecek

06/12/2018

İDSO 2018 – 2019 sezon programına dahil olan Ferhat Can Büyük, Şef Dağhan Doğu yönetimindeki İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası eşliğinde L.V. Beethoven 3.Piyano Konçertosu’nu seslendirecek.  Konser, 07 Aralık 2018 Cuma günü Caddebostan Kültür Merkezi – Büyük Salon’da,  saat: 20:00’da gerçekleşecek. Biletler, Biletix satış noktaları ya da İDSO gişelerinden temin edilebilir.  İnternet üzerinden satın almak için fotoğrafa tıklayınız.

Ferhat Can Büyük Borusan Klasik Radyo'da...

06/12/2018

Borusan Klasik Radyo'da  Ayşe Yavaş'ın  hazırlayıp sunduğu “Pizzicato” programı, her Cuma saat: 13.00’de,  klasik müzik alanında başarılı  sanatçıları, müzikseverlerle buluşturuyor. 07 Aralık 2018 Cuma günü Ferhat Can Büyük, yepyeni kayıtlarından hazırlanmış bir seçki ile  programa konuk olacak. Programı canlı dinlemek için lütfen resmin üstüne tıklayınız...

Ferhat Can Büyük Kuğunun Şarkısı Programında...

04/12/2018

Ferhat Can Büyük, Füsun Özgüç’ün hazırlayıp sunduğu “Kuğunun Şarkısı” programına konuk oluyor. 05 Aralık 2018 Çarşamba saat: 14:00’da yayınlanacak programda, genç sanatçının müzikal yolculuğu, konserleri, ödülleri, geleceğe dönük planları hakkında sohbet edilecek ve bazı çalışmalarına yer verilecek. Programı canlı dinlemek için lütfen resmin üstüne tıklayınız...

Ferhat Can Büyük TRT 3 Radyo Klasik Kuşağı'nda...

02/12/2018

TRT 3 Radyo klasik kuşağında  Ayşe Yavaş'ın  hazırlayıp sunduğu “Allegro” programı, her Pazartesi saat: 11.00’de,  yayınlanıyor. Genç sanatçının daha once yayınlanmamış kayıtları ile konuk olacağı programı canlı dinlemek için lütfen resmin üzerine tıklayınız...

Ferhat Can Büyük Konseri Polonya Radyosunda

11/11/2018

PiK Polskie Radio, “Villa Blumwe’de Müzik Festivali “nde Ferhat Can Büyük’ü konuk ediyor. Polonya Ulusal Radyosu PiK tarafından radyo konserleri  için kullanılmakta olan binanın tarihi adı, festivalin  ismine de esin kaynağı oldu.  Etkinlik, Piotr Orawski Vakfı tarafından düzenleniyor ve Bydgoszcz  Müzik ve Dans Enstitüsü ile ortaklaşa finanse ediliyor.  Festival bünyesinde gerçekleşecek  konserler dizisi pazartesi günleri  PiK Radyo "Klasik Salon" programından tüm Polonya’ya yayın yapacak.  Genç müzisyenin  “12 Kasım 2018” tarihli  konserini  internet üzerinden dinlemek isterseniz, 23:00’de fotoğrafın üzerine tıklayınız.

F. Can Büyük Uluslararası Bitola Yarışması'ndan iki ödül ile döndü

06/10/2018

Ferhat Can Büyük, bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Makedonya - Uluslararası Bitola (Manastır) Piyano Yarışmasına katıldı.  05 – 07 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleşen yarışmada  jürinin 100 tam puan ile değerlendirdiği performansı ile birincilik ödülünü kazanan genç piyanist, ayrıca yarışma jürisinin tüm yarışma kategori birincileri arasından seçerek verdiği “jüri özel ödülü”nün de sahibi oldu. Sanat yönetmenliğini Milica Šperovik-Ribarski’nin gerçekleştirdiği yarışmanın  jürisi uluslararası alanda tanınmış piyanist ve konservatuar öğretmenlerinden oluşuyor.

1 / 4

Please reload

  • White Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon
  • YouTube Social  Icon

© 2016 by Ferhat Can Büyük