HABERLER

Ferhat Can Büyük IV. Varşova EFAM Festivalinde Sahne Alacak

04/01/2020

Mimari tasarımı ile dikkat çeken Centrum Promocji Kultury konser salonu bu yıl IV. sü düzenlenen Varşova EFAM Festivaline ev sahipliği yapıyor. Festivalde sahne alacak müzisyenler, Avrupa'da konservatuvar eğitimi  gören müzik öğrencileri arasından seçiliyor. Organizasyonun sponsorları arasında Yamaha ve Polonya Radyo'su da bulunuyor. Üç gün sürecek festivalin programına dahil edilen Ferhat Can Büyük 05 01 2020 tarihinde Polonya saati ile 13:00'de sahne alacak. Detaylı bilgi için fotoğrafa tıklayınız.

F. Can Büyük İDSO eşliğinde konser verecek

06/12/2018

İDSO 2018 – 2019 sezon programına dahil olan Ferhat Can Büyük, Şef Dağhan Doğu yönetimindeki İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası eşliğinde L.V. Beethoven 3.Piyano Konçertosu’nu seslendirecek.  Konser, 07 Aralık 2018 Cuma günü Caddebostan Kültür Merkezi – Büyük Salon’da,  saat: 20:00’da gerçekleşecek. Biletler, Biletix satış noktaları ya da İDSO gişelerinden temin edilebilir.  İnternet üzerinden satın almak için fotoğrafa tıklayınız.

Ferhat Can Büyük Borusan Klasik Radyo'da...

06/12/2018

Borusan Klasik Radyo'da  Ayşe Yavaş'ın  hazırlayıp sunduğu “Pizzicato” programı, her Cuma saat: 13.00’de,  klasik müzik alanında başarılı  sanatçıları, müzikseverlerle buluşturuyor. 07 Aralık 2018 Cuma günü Ferhat Can Büyük, yepyeni kayıtlarından hazırlanmış bir seçki ile  programa konuk olacak. Programı canlı dinlemek için lütfen resmin üstüne tıklayınız...

Ferhat Can Büyük Kuğunun Şarkısı Programında...

04/12/2018

Ferhat Can Büyük, Füsun Özgüç’ün hazırlayıp sunduğu “Kuğunun Şarkısı” programına konuk oluyor. 05 Aralık 2018 Çarşamba saat: 14:00’da yayınlanacak programda, genç sanatçının müzikal yolculuğu, konserleri, ödülleri, geleceğe dönük planları hakkında sohbet edilecek ve bazı çalışmalarına yer verilecek. Programı canlı dinlemek için lütfen resmin üstüne tıklayınız...

Ferhat Can Büyük TRT 3 Radyo Klasik Kuşağı'nda...

02/12/2018

TRT 3 Radyo klasik kuşağında  Ayşe Yavaş'ın  hazırlayıp sunduğu “Allegro” programı, her Pazartesi saat: 11.00’de,  yayınlanıyor. Genç sanatçının daha once yayınlanmamış kayıtları ile konuk olacağı programı canlı dinlemek için lütfen resmin üzerine tıklayınız...

Ferhat Can Büyük Konseri Polonya Radyosunda

11/11/2018

PiK Polskie Radio, “Villa Blumwe’de Müzik Festivali “nde Ferhat Can Büyük’ü konuk ediyor. Polonya Ulusal Radyosu PiK tarafından radyo konserleri  için kullanılmakta olan binanın tarihi adı, festivalin  ismine de esin kaynağı oldu.  Etkinlik, Piotr Orawski Vakfı tarafından düzenleniyor ve Bydgoszcz  Müzik ve Dans Enstitüsü ile ortaklaşa finanse ediliyor.  Festival bünyesinde gerçekleşecek  konserler dizisi pazartesi günleri  PiK Radyo "Klasik Salon" programından tüm Polonya’ya yayın yapacak.  Genç müzisyenin  “12 Kasım 2018” tarihli  konserini  internet üzerinden dinlemek isterseniz, 23:00’de fotoğrafın üzerine tıklayınız.

F. Can Büyük Uluslararası Bitola Yarışması'ndan iki ödül ile döndü

06/10/2018

Ferhat Can Büyük, bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Makedonya - Uluslararası Bitola (Manastır) Piyano Yarışmasına katıldı.  05 – 07 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleşen yarışmada  jürinin 100 tam puan ile değerlendirdiği performansı ile birincilik ödülünü kazanan genç piyanist, ayrıca yarışma jürisinin tüm yarışma kategori birincileri arasından seçerek verdiği “jüri özel ödülü”nün de sahibi oldu. Sanat yönetmenliğini Milica Šperovik-Ribarski’nin gerçekleştirdiği yarışmanın  jürisi uluslararası alanda tanınmış piyanist ve konservatuar öğretmenlerinden oluşuyor.

F. Can Büyük 37. Uluslararası Chopin Festivali'nde sahne alacak...

29/09/2018

Ferhat Can Büyük, bu sene 37. kez düzenlenen Uluslararası Chopin Sonbahar Festivali'nde Polonyalı müzik severlerle buluşacak. Aynı zamanda festivalin kapanış konseri olacak resital, yaklaşık 1 saat sürecek  ve ağırlıklı olarak Chopin eserlerinden oluşacak. Konser, Polonya Ostrow Wielkopolski şehrinde saat 18.00'de başlayacak. Detaylı bilgi için fotoğrafa tıklayınız.

F. Can Büyük Toruń Senfoni Orkestrası eşliğinde konser verecek...

17/08/2018

Bu yıl 10.su düzenlenen Paderewsky Piyano Akademisinin en iyi katılımcıları arasına girmeyi başaran Ferhat Can Büyük, Şef Jakub Chrenowicz yönetimindeki Toruń Senfoni Orkestrası ile konser verecek müzisyenlerden biri oldu. Beethoven 3. Piyano Konçertosunu seslendirileceği konser, Polonya saati ile 20:00'da tarihi "Artus Court" konser salonunda gerçekleşecek.

1 / 4

Please reload

  • White Instagram Icon
  • Grey Facebook Icon
  • YouTube Social  Icon

© 2016 by Ferhat Can Büyük